Hyppää sisältöön

Turpotietäjä-kilpailuorganisaation yhteystiedot

Turpotietäjä

Turpotietäjä -kilpailun käytännön järjestelyistä vastaa Reserviläisliiton toimisto, jonka yhteystiedot ovat:

Reserviläisliitto ry

Döbelininkatu 2
00260 Helsinki
(09) 4056 2040
toimisto@reservilaisliitto.fi
www.reservilaisliitto.fi

Reserviläisliiton ja Suomen Reserviupseeriliiton maakunnallisten kilpailuorganisaatioiden toiminnasta vastaavat kilpailupäälliköt, joiden yhteystiedot ovat:

Etelä-Häme
Seppo Kopra
+358 503 582 857
seppo.i.kopra@gmail.com

Etelä-Karjala
Veijo Immonen
+358 505 626 928
ekrespiirit@gmail.com

Etelä-Pohjanmaa
Marjo Kauppinen
+358 504 324 455
kauppmarjo@gmail.com

Helsinki
Eerik Tuovinen
+358 509 127 674
eerik.tuovinen@protonmail.com

Kainuu
Jari Ruskela
jari.ruskela@mpk.fi

Keski-Pohjanmaa
Ei vielä tiedossa

Keski-Suomi
Ei vielä tiedossa

Kymenlaakso
Ei vielä tiedossa

Lappi
Annukka Kurvinen
+358 456 314 635
kurvinen.annukka@gmail.com

Pirkanmaa
Ei vielä tiedossa

Pohjois-Karjala
Mikko Rautiainen
mikko.rautiainen@edu.nurmes.fi
+358 504 006 899

Pohjois-Pohjanmaa
Petteri Närä
+358 407 174 487
petteri.nara@outlook.com

Pohjois-Savo
Jukka Kettunen
+358 504 128 822
kettunen_jukka@hotmail.com

Päijät-Häme
Janne-Pekka Juutilainen
+358 447 134 647
j-p.juutilainen@phnet.fi

Satakunta
Jari Multisilta
+358 400 935 359
jari.multisilta@gmail.com

Suur-Savo
Tommi Oksanen
tommi.oksanen@sivistys.mikkeli.fi

Uusimaa
Tino Johansson
+358 456 738 952
tjohansson@elisanet.fi

Varsinais-Suomi
Hannu Lahti
+358 505 125 049
hannulahti1@gmail.com

Search