Hyppää sisältöön

Turpotietäjä-kilpailuorganisaation yhteystiedot

Turpotietäjä 2020

Turpotietäjä -kilpailun käytännön järjestelyistä vastaa Reserviläisliiton toimisto, jonka yhteystiedot ovat:

Reserviläisliitto ry

Döbelininkatu 2
00260 Helsinki
(09) 4056 2040
toimisto@reservilaisliitto.fi
www.reservilaisliitto.fi

Reserviläisliiton ja Suomen Reserviupseeriliiton maakunnallisten kilpailuorganisaatioiden toiminnasta vastaavat kilpailupäälliköt, joiden yhteystiedot ovat:

Kanta-Häme
Seppo Kopra
+358 503 582 857
seppo.i.kopra@gmail.com

Etelä-Karjala
Veli-Matti Kesälahti
+358 400 012 989
velimatti.kesalahti@gmail.com

Etelä-Pohjanmaa
Arto Mäkipelto
+358 400 611 661
arto.makipelto@kurikka.fi

Helsinki
Ei vielä nimetty

Kainuu
Ei vielä nimetty

Keski-Pohjanmaa
Sami Salmu
+358 443 824 129
sami.o.salmu@gmail.com

Keski-Suomi
Panu Moilanen
+358 505 427 316
panu.moilanen@jyu.fi

Kymenlaakso
Ei vielä nimetty

Lappi
Annukka Kurvinen
+358 456 314 635
annukka.kurvinen@rovaniemi.fi

Pirkanmaa
Jorma Suonio
+358 503 302 078
jorma.suonio@tampere.fi

Pohjois-Karjala
Antti Eteläpää
+358 505 255 585
antti.etelapaa@joensuu.fi

Pohjois-Pohjanmaa
Ei vielä nimetty

Pohjois-Savo
Ei vielä nimetty

Päijät-Häme
Janne-Pekka Juutilainen
+358 440 900 167
j-p.juutilainen@phnet.fi

Satakunta
Jari Multisilta
+358 400 935 359
jari.multisilta@gmail.com

Suur-Savo
Tommi Oksanen
tommiox@outlook.com

Uusimaa
Ei vielä nimetty

Varsinais-Suomi
Hannu Lahti
+358 505 125 049
hannulahti1@gmail.com

Search